SUVEPÄEVAD

Asume Mulgimaa metsade rüpes, Paluküla paisjärve kaldal. Meie suureks plussiks on privaatsus ja eraldatus.

Suvepäeva peopaigaks on Päikeselava. See on kujundatud Mulgi küüni stiili järgi ja mahutab kuni 250 inimest.  Suurema rahvahulga jaoks on territooriumil piisavalt ruumi peotelkide püstitamiseks. Vooluvõimsust jagub nii bändidele kui ka atraktsioonidele.

Suvepäevalistele on talus 125 voodikohta majades (koos lisavooditega 131 kohta). Tube on kokku 44 ja pea kõigis tubades on wc/dušš.  Lisaks 55 kohta aidas ja küünis elamusööbimiseks. Kes katuse alla magama ei mahu, saab püsti panna telgi ja selleks on ruumi küllaga. Pesemise võimalus on Välipesulas, kus 8 dušši ja 8 tualetti.

Kopra Talu köök toitlustab kuni 700 inimest. Pakume maitsvaid hommiku-, lõuna- ja õhtusööke ning suupisteid peolauale ja sauna.

Kohapeal on erinevad aktiivsed tegevused. Üheks toredaks võimaluseks on suvepäevalistel pidada maha saunaralli nelja sauna vahel: suitsusaun, parvesaun, tünnisaun ja soome saun. Lisaks on talus discgolfi rada, rannavõrkpalli plats, murul võrkpalliplats, jalgpalliväravad, korvpallikorv, piljard, lauatennis, 2 koroonalauda, kanuud, aerupaat, mänguväljak ja metsamatkarada. Varasemal kokkuleppel ka juhendatud laskmine õhupüssiga ja vibulaskmine. Järvest saab püüda kala, supelda, võtta päikest, nautida loodust ja värsket maaõhku.

Küsi pakkumist ja tule külla!