SUVEPÄEVAD

Kopra Talu on suurepärane koht, kus korraldada ettevõtte suvepäevi. Asume Lõuna –Eestis metsade rüppes, Paluküla paisjärve kaldal.

Suvepäevadel on meeldivaks peopaigaks Päikeselava, mis on kujundatud Mulgi küüni stiilis ja  mahutab üle  300 inimese.  Suurema rahva korral saab paigaldada  territooriumile veel lisaks peotelke. Teeme ka koostööd erinevate ürituste korraldajatega. Vooluvõimsust on piisavalt bändidele, atraktsioonidele jm. tegevustele.

Suvepäevalistele on 118 magamiskohta majades ja  koos lisavooditega 125 kohta. Tube on kokku 44 ja kõigis tubades on wc/dušš,  v.a. 3 tuba ja nendele on wc/dušš  koridori peal.   Lisaks saab veel ööbida  aitades, kus kohti  55. Kes ei mahu majja magama saab telgi püsti panna  ja neid kohti jagub küllaga. Pesta saab ennast oja kaldal asuvas Pesulas, kus 8 dušši ja 8 tualetti.

Üheks toredaks ürituseks suvepäevalistele on saunaralli  kolme sauna vahel, suitsusaun, soome saun puuküttega ja parvsaun ning lisaks kümblustünn.

Suvel  toitlustame Kopra Talu köögist kuni 1000 inimest. Pakume maitsvaid hommiku- lõuna- ja õhtusööke ning suupisteid õhtuks peolauale ja sauna.

Kohapeal pakume  erinevaid lisategevusi,  metsamatkad, kanuuretked kohalikul Paluküla järvel, õhupüssist laskmist, vibulaskmist. Saab mängida võrk- ja jalgpalli, aerutada paadi ja kanuudega. Seigelda omapäi metsaradadel, püüda kala, nautida loodust ja värsket maaõhku.

Olete oodatud!