SUVEPÄEVAD

Kopra talus saab suvepäevad pidada Päikeselaval. See on kujundatud mulgi küüni stiilis, kasutatud unikaalse ehituse konstruktsioone ja mahutab kuni 350 inimest ning ansambli. Võimalik ka korraldada teatrietendusi ja muid kontserte. 

Suvepäevad Kopra talus:

Külaliste kasutada on kogu territoorium ( 6 hoonet, 4 saali, 2 sauna, Päikeselava, puhvet ). Kopra talu köök pakub toitlustust kuni 1000 inimesele. Vajadusel on talu territooriumile võimalik paigaldada suuri välitelke, tuua lisatualette.Ööbimiseks saavad külalised kasutada 107 magamiskohta majades koos lisavoodi võimalusega kuni 125 kohta ning 55 kohta aitades. Telkimiskohtade arv on piiramatu.

Lisaks saunadele ja tubastele tualettruumidele on suvepäevaliste käsutuses kõikide mugavustega pesula, kus on kaheksa vesiklosetti ja sooja veega duširuumi.

Kopra talu kaudu saab tellida suvepäevadele  õhtujuhte, ansambleid ja lisaatraktsioone.
Kopra talu territooriumile jääb Paluküla paisjärv, kus on võimalik supelda, aerutada paadiga või pidada kanuudega võidusõitu

Lisaks on võimalik pidada võrkpallivõistlusi, harjutada korviviskeid, mängida jalgpalli, ronida, turnida, seigelda metsaradadel, nautida kaunist loodust ja värsket maaõhku.